Orjinal Green Kart Başvurusu

tarafından
275
Orjinal Green Kart Başvurusu

Merhaba Arkadaşlar,

İnternette o kadar çöp site ve dolandırıcı dolu ki kimse Green Card nasıl alacağını bilmiyor yada dolandırılıyor. Şimdi sizlere tüm detayları  video şeklinde  ve başvurabileceğiniz resmi web sitesini paylaşıcam. Başvurarak alababilirsiniz.

Green Card, Amerika vatandaşı olmayan yabancılar için Amerika’da süresiz oturma ve çalışma hakkı tanıyan bir belgedir. Green Card sahibi olmanız durumunda TC vatandaşlığından feragat etmeden Amerika’da seçme ve seçilme hakkı dışında ABD vatandaşlarının sahip olduğu tüm sosyal haklardan aileniz ile birlikte yararlanıp Amerika’da yaşama ve çalışma hakkına sahip olursunuz.

ABD Her sene Green Card çekilişiyle 55.000 göçmen kabul etmektedir. Türkiye’den kazanan kişiler son 5 sene ortalamasına göre yıllık yaklaşık 2500-3000 kişi arasındadır. Fakat yapılan başvuruların büyük çoğunluğu en ufak bir yanlışta diskalifiye edildiği için, başvuru takibini bizim gibi profesyonel firmaların yapması şansınızı artırır. Çünkü resmi rakamlara göre her sene başvuru yapanların yüzde %50’si yanlış form doldurdukları için çekilişe katılmadan elenmektedir. Ayrıca evli çiftler, ayrı ayrı başvuruda bulunarak birlikte kazanma olasılıklarını ikiye katlamış olurlar.

Ekstra olarak aşağıdaki videodan bütün başınıza gelebilecek herşeyi öğrenenbilirsiniz.

Green Card Başvuru Ücretsiz : www.dvlottery.state.gov

Başvurular ; Her sene Eylül ve Ekim Aylarında

Doğal ve Anlaşılır Anlatım Sıfır İngilizceyle Amerikaya Gidiş Hikayeleri