HYIP Kandırma Türleri

tarafından
288
HYIP Kandırma Türleri

HYIP programlarında karşılaşabileceğiniz en popüler dolandırıcılık türlerinden biri hacking dir. HYIP sahibi kişi, projenin hayatını sona erdirme zamanının geldiğine karar verir ve özel bir tarih yaratır. Buna takiben, bazı süper bilgisayar hackerları siteye saldırdı ve daha fazla çalışma imkansız hale getirdi denilir. Sitenin sahibi daha güvenilir hale getirmek için siteyi bir süre durdurur ve ardından ilgili bir ileti gelir. Bu senaryo çok sıklıkla kullanılır.

En popüler ikinci tip, bir çalışanın suçlanacağı geri alınamaz bir hata olduğubildirir. Bu hatanın bir sonucu olarak, tüm yatırımlar kayboldu ve onları geri getirmek imkânsız denir, Tabi ki ne hikmetse personelin adı sanı bilinmiyor. Bunu, parayı kaybetmiş kızgın müşterileri o kişiye yönlendirmeye ve sistemi bir suçu olmadığını belirtmek için kullanırlar.

Ödeme sistemleri ve bankalar ile olan zorluklarla ödeme yapmak olanaksızdır. Bu projelerin kötü bir misyonu veya misyonu var, bu nedenle tanınmış  ödeme sistemleri bankalar değil, onlarla işbirliği yapmak istemiyor. Sonuç olarak proje artık temel işlevini yerine getiremiyor ve hesapların engellenmesi ile ilgili bir açıklama yapılır.

Sistem “kandırma” statüsünü almışsa, yatırım yaptığınız paranın iadesini unutabilirsiniz. Sebeplere gelince, paranın emniyetle veya benzeri gerçek sorunlara götürülmesi için müvekkilin sıradan bir arzusu ile çok farklı olabilirler. Ancak kapatmanın nedeni çok önemli değil, en önemlisi mevduatın kaybolması gerçeğidir. Her ne kadar HYIP yatırımları için herkes riskten haberdardır ve yalnızca kendinizi suçlamanız gerekir.

Bu nedenle, kazanmak için, mevcut bilgileri, uygun fiyatlara dikkatle analiz etmeniz, incelemeniz ve sonra doğrudan yatırıma geçmeniz gerekir.